ÇERÇEVE FİYATLARI

 

ÇERÇEVE FİYATLARI
  • Hammadesine göre, Ahşap-Plastik
  • Üretim yerine Yerli-İthal
  • Kaplama sitemine El işi varak-Folyo Baskı
  • Et kalınlığına
  • İşçiliğine göre fiyatla değişir.
  • Çerçeve Fiyatları 

Artconsept Resim Çerçeve firması, çerçeve, y.boya tablo ve dekoratif tablo piyasasında hizmet vermektedir. Şubelerinde çerçeve numuneleri ve paspartu numuneleri ile kendinize özgü özel tasarımlar yapabilirsiniz. Yerli ressamların orjinaltablolarına istediğiniz çerçevelerle sahip olabilirsiniz. Dekoratif tablolarla ev ve ofislerinizi renklendirebilirsiniz. Dijital baskı kataloglarından dilediğiniz resmi dilediğiniz ölçüde yaptırabilirsiniz. Poster çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.Çerçeve Fiyatları 

Kurumsal firmalar için A4 , diploma, sertifika çerçeveleri uygun fiyatla yapılmaktadır.

Hammadesine, kalınlığına ve kaplama stiline göre değişim göstermektedir. Plastik çerçeveler, ahşap çerçevelere nispeten daha uygun fiyatlıdır. Ahşap çerçeveler ise eğer ilaçlanmış ve fırınlanmış ise fiyatı daha da yüksek olmaktadır. Ancak sağlamlığı ve evladiyelik olması fiaytını gözardı ettirir.

Çin işi çerçeveler oldukça sağlıksız ve kalitesiz ürünlerdir. Üzerindeki desenler alçı olup zamanla dökülür. Ahşap çerçeveleri zamanla kurtlanır ve dönme yapar.

Çerçeve Fiyatları aynı zamanda işçiliğe görede değerlendirilir. Süper market tarzı yerlerde her işi yapan personele yaptırılan işçilikten bir şey beklenmez. Sanatsal bir iş doğmaz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !