A4 Çerçeve İmalatçısı

a4 çerçeve Firmamız seri üretimle a4 çerçeve imalatı yapmaktadır. A4 Çerçeve toplu işini Şirketlere, sigorta acentalarına, kurslara, dershanelere ve benzeri bilimum işlere özel a4 çerçeve imalatı yapmaktadır.

a4 çerçeve seçimin kendiniz yapabilir, ister mat camla ister düz camla rasarlayabilirisiniz.

İsterseniz sertifika yada belgenizin etrafına karton paspartu dönülebilir.

Adete göre özel kolileme yapılmaktadır.

İstanbul içi adrese teslim.a4 çerçeve

Adete göre özel iskonta oranları…

Seçilecek çerçeve hammadesi açısından ikiye ayrılır. Plastik ve ahşap çerçevelerdir. Ahşap çerçeve fiyatları günbe gün yükselmekte, plastik çerçeve fiyatını 4 e katlamaktadır. Ucuz ahşap çerçeveler fırınlanmamış ve ilaçlanmamış ise bir süre sonra kurtlanma ve dönme yapmaktadır. Fınlanan ve ilaçlanan ahşap ise fiyat olarak yüksek kalmaktadır.

Plastik çerçevelerin içi doludur. Dönme ve kurtlanma gibi bir sorunu yoktur. Kaplama sistemi aynı ahşaptaki gibidir. Her iki ürünede kimyasal sürülürse kaplaması bozulur.

Aynı zamanda piyasada enjeksiyon baskı içi boş, harcı alem diyebileceğimiz ucuz çerçeveler mevcuttur. Eğer firma olgusunu,karakterini ürüne yansıtmayı düşünürseniz, bu  tarz çerçeveleri duruşu çok basittir. Hafifliği , boşluğu merak uyandırır. Zamanla duvara asılı olan kısımdan sarkma yapar.

a4 çerçeve

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !